שירותי נוטריון

סלצ’ובסקי משרד עורכי דין ונוטריון, מעניק שירותי נוטריון ללקוחותיו.

תפקידו של הנוטריון הוא לאמת, לאשר, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים.

בעיני בית המשפט, חתימתו של נוטריון מהווה אישור למקוריות המסמך, לזהות של החותם עליו ולעובדה כי המסמך נחתם מרצונו הטוב של החותם.

מסמכי עורך דין נוטריון, משמשים ראיה בפני בתי משפט ורשויות בארץ ובחו”ל.

תפקידיו של עורך דין נוטריון:  לאמת חתימה על מסמך, לאשר שהחתום במסמך, על שם זולתו, היה מוסמך לכך, לאשר נכונות העתק של מסמך, לאשר נכונות תרגום של מסמך, לקבל ולאשר תצהיר והצהרה אחרת, לאשר שאדם פלוני חי, לאשר נכונותה של רשימת מצאי, לערוך העדה של מסמך סחיר, לערוך מסמך או לעשות בו פעולה אחרת כשהעריכה או עשיית הפעולה בידי עורך דין נוטריון דרושה או מותרת על פי דין, לרבות דין של מדינת חוץ, או על פי מסמך אחר, להשתמש בסמכות של נוטריון ציבורי על פי דין אחר, לאמת הסכם ממון בין בני זוג שנחתם לפני הנישואין.

נוטריונים מחויבים להיות אזרחי המדינה ובעלי וותק של עשר שנים לפחות בעריכת דין.

במשרד המשפטים יושבת וועדה מיוחדת אשר בוחנת את מסמכיו של המבקש להיות נוטריון, והיה ומצאו אותו ראוי, ולאחר שחתם בספר נוטריונים, הוא יוכל להתחיל לכהן כנוטריון.

שירותי נוטריון

עורך דין נוטריון מריו סלצ’ובסקי

המשרד הוקם בשנת 1995 וממוקם בכפר סבא. סלצ’ובסקי משרד עורכי דין ונוטריון מתאפיין בכך שנותן ללקוחותיו שירות משפטי אישי, דיסקרטי ואפקטיבי, במיוחד בנושאים מורכבים ורגישים. הודות לתחומים השונים והמגוונים המטופלים על ידי המשרד, אנו מעניקים שירות אינטגרלי העונה לצרכים השונים של לקוחותינו.

צרו קשר לכל שאלה ולייעוץ מקצועי ללא עלות: 09-7400667

כל שירותי הנוטריון

מגוון שפות רחב וקשר מול מדינות רבות

שירות מקצועי, דיסקרטי ואפקטיבי

לקוחות ממליצים

קראו עוד באתר

Call Now Button

לקביעת פגישה חינם וללא התחייבות 
חייגו עכשיו: 09-7400667
או מלאו פרטיכם: