חותמת נוטריון

לכל חתימה יש משמעות, החתימה מוכיחה כי הכותב עומד מאחורי הדברים ומאשר אותם. אך חותמת נוטריון הינה בעלת ערך רב ויש לה משמעות גדולה וקבילה. חתימה זו הינה דבר בעל חשיבות רבה ואנחנו משלמים על השירות הזה סכום בלתי מבוטל. מדוע? חתימת נוטריון הינה חתימה שמאשרת כי מסמך מסוים או כי עובדה מסוימת הינה מדויקת ונכונה. וכי הדברים נבדקו היטב על ידי נוטריון מורשה ונמצאו כנכונים. החתימה עושה את המסמך לדבר קביל מבחינה משפטית. כלומר, הוא הופך להיות ראייה לכל דבר ועניין. המשמעות של הדברים גדולה ובעלת השלכות רבות.

נוטריון, חתימות ומטרות

במקרים רבים אנשים נדרשים להציג הוכחות. זו יכולה להיות הוכחה באשר לנאמנות מסמך למקור, תרגום מסמך לשפה זרה, הסכם ממון או כל מסמך אחר שיש לו השלכות משפטיות. כדי שתהיה התייחסות הולמת למסמך צריך לצרף אליו חתימה נוטריונית. כלומר, נוטריון קורא את המסמך, מבצע במידת הצורך תרגום או עריכה, ומצרף את האישור שלו. אין מדובר על חותמת סתמית, אלא על חותמת שיש לה ערך רב.

חוק הנוטריונים ומשמעות חתימת נוטריון

חוק הנוטריונים קובע כללים ברורים ביחס לשירותי הנוטריון וכן ביחס למחירים שהוא גובה. כל הכללים הללו נועדו לקבוע בצורה נוקשה ואחידה פרטים שקשורים לעבודתו של נוטריון. זאת כדי ליצור מציאות בה חותמת נוטריון הינה אמינה ובעלת משמעות עבור המסמך, ביחס לבעליו ולגבי מי שמקבל אותו.

סלצ’ובסקי שירותי נוטריון

במידה ואתם זקוקים לשירותי נוטריון, אם אתם צריכים להגיש מסמך או לאשר את נכונותו – אנחנו כאן למענכם. זמינים לספק לכם שירותים מקצועיים ויעילים. אצלנו ניתן לקבל שירותי חותמת נוטריון עבור צוואות, הסכמי ממון, תרגום מסמכים לשפות שונות, אישורי חיים וכדומה.

נוטריון חותמת נוטריון, חתימת נוטריון

 

עורך דין נוטריון מריו סלצ’ובסקי

המשרד הוקם בשנת 1995 וממוקם בכפר סבא. סלצ’ובסקי משרד עורכי דין ונוטריון מתאפיין בכך שנותן ללקוחותיו שירות משפטי אישי, דיסקרטי ואפקטיבי, במיוחד בנושאים מורכבים ורגישים. הודות לתחומים השונים והמגוונים המטופלים על ידי המשרד, אנו מעניקים שירות אינטגרלי העונה לצרכים השונים של לקוחותינו.

צרו קשר לכל שאלה ולייעוץ מקצועי ללא עלות: 09-7400667

כל שירותי הנוטריון

מגוון שפות רחב וקשר מול מדינות רבות

שירות מקצועי, דיסקרטי ואפקטיבי

לקוחות ממליצים

קראו עוד באתר

Call Now Button

לקביעת פגישה חינם וללא התחייבות 
חייגו עכשיו: 09-7400667
או מלאו פרטיכם: