אגרת נוטריון

כמה משלמים לנוטריון עבור אישור נוטריוני? מהו שכר הטרחה עבור ייפוי כוח? במרבית התחומים אנו מורגלים לשאול מחירים ולעתים להשוות בין נותני שירות שונים ביחס למחיר שהם גובים. לא כך קורה כשמדובר על נוטריון. זאת כי החוק קובע מה המחירון שגובה הנוטריון עבור שירותיו השונים. זה אומר שבפועל לא משנה לאיזה נוטריון תפנו, המחיר על פי החוק אמור להיות אחיד.

שירותי נוטריון

תשלום אגרה עבור שירות

אם אתם צריכים שירות מסוים מנוטריון, ואתם רוצים לדעת מה סכום אגרת נוטריון אתם יכולים לבדוק זאת בצורה עצמית מול המחירון שנקבע בחוק. המחירון אחיד והוא מחייב את כל הנוטריונים באשר הם. הוא מתייחס לסוגים שונים של שירותים שניתנים על ידי נוטריונים בהתאם לצורך של הלקוח ולפי המטרה אשר אותה הוא חותר להשיג.

על מה חשוב לברר?

אז אם המחיר אחיד, נשאר ללקוח לברר על מה שחשוב באמת – על השירות של הנוטריון, על האדיבות במהלך השירות ועל הזמינות למתן מענה מקצועי ללקוחות. אנו מזמינים אתכם בזאת להתרשם ולהכיר מקרוב את משרד עורכי הדין סלצ’ובסקי – כאן המקום בו תוכלו לקבל שירותי נוטריון מקצועיים ויעילים מאוד עבור מגוון מטרות. אצלנו כל לקוח מקבל מענה מקצועי ואמין במיוחד אשר יספק את הצורך ויאפשר ללקוח להמשיך הלאה בתהליך בו הוא נמצא. בין אם מדובר על ענייני כספים ובין אם על נושאי מסחר או משפחה – השירות שלנו נותן מענה שרואה את הפונה ודואג להשביע את רצונו.

חתימת נוטריון

במקום להתלבט בואו ליהנות מהטוב ביותר בעניין שירותים נוטריוניים! תמורת אגרת נוטריון תקבלו שירות מושלם ברמה הגבוהה ביותר, ותגלו כי אין צורך להתאמץ או לבזבז משאבים מיותרים, איתנו הכול יעיל ומהיר מאוד!

.

עורך דין נוטריון מריו סלצ’ובסקי

המשרד הוקם בשנת 1995 וממוקם בכפר סבא. סלצ’ובסקי משרד עורכי דין ונוטריון מתאפיין בכך שנותן ללקוחותיו שירות משפטי אישי, דיסקרטי ואפקטיבי, במיוחד בנושאים מורכבים ורגישים. הודות לתחומים השונים והמגוונים המטופלים על ידי המשרד, אנו מעניקים שירות אינטגרלי העונה לצרכים השונים של לקוחותינו.

צרו קשר לכל שאלה ולייעוץ מקצועי ללא עלות: 09-7400667

כל שירותי הנוטריון

מגוון שפות רחב וקשר מול מדינות רבות

שירות מקצועי, דיסקרטי ואפקטיבי

לקוחות ממליצים

קראו עוד באתר

Call Now Button

לקביעת פגישה חינם וללא התחייבות 
חייגו עכשיו: 09-7400667
או מלאו פרטיכם: